Tenis Kraków. Korty tenisowe w Krakowie – Sport Klub Kryspinów

Korty tenisowe nad jeziorem w Krakowie - JUŻ OTWARTE! Korty tenisowe nad jeziorem w Krakowie - JUŻ OTWARTE!

Liga tenisowa

GRUPA I – ZAAWANSOWANA WYŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Maciej Szewczyk2799182161043371
2.Wacław Ścibor16651037694227
3.Michał Ślęzak1583711-45481-27
4.Marcin Borczuch73242229227
5.Grzegorz Krawczyk74136-33339-6
6.Bogusław Stachurski63135-21930-11
7.Jaworski Rafał52132122148
8.Andrzej Bizoń53124-22130-9
9.Grzegorz Olszowik44008-81449-35
10.Krzysztof Ptak3112021248
11.Witold Dziurzyński32014-31623-7
12.January Gomółka11002-2612-6
13.Piotr Nodżak11002-2412-8
14.Sławomir Pękala11002-2012-12
15.Maciej Bylica000000000
16.Paweł Kusek000000000
17.Bartosz Panek000000000
18.Szymon Pomorski000000000
GRUPA II – ZAAWANSOWANA NIŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Piotr Jelonek1244808512922
2.Tomasz Madaj104265151483
3.Jacek Rojewski942550463511
4.Dariusz Łysoń732431372215
5.Bartosz Wieczorek53026-42644-18
6.Bartosz Królikowski42122020182
7.Maja Piwowar42123-1924-15
8.Paweł Słotołowicz31121115123
9.Wojciech Kusek33006-61437-23
10.Zbigniew Pietruczuk000000000
11.Michał Drabik000000000
12.Grzegorz Proskura000000000
GRUPA III – ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Paweł Szymuś15551019583226
2.Igor Budejew832523342212
3.Jacek Sukiennik52133023185
4.Barbara Jewuła31120212210
5.Łukasz Ostasz3112021394
6.Piotr Budziak22004-41024-14
7.Piotr Nowak22004-41025-15
8.Jan Niechwiej11002-2913-4
9.Dimitr Sivtson11002-2713-6
10.Piotr Sawiński11002-2412-8
11.Szymon Krawczyk11002-2212-10
12.Tomasz Chudzik000000000
13.Zuza Łobodzińska000000000
GRUPA KOBIET
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Agata Nodżak104363344386
2.Teresa Związek622404241311
3.Daria Kubat-Sowa52132122184
4.Sabina Witek53124-22733-6
5.Katarzyna Pękala33006-62237-15
6.Dorota Ślósarz000000000
7.Magda Słotołowicz000000000
8.Kinga Janczukowicz000000000
GRUPA DEBEL RODZINNY
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1."Kuski"62240424717
2."Rojewscy"11002-2512-7
3."Krawczyki"11002-2212-10
4."Sawińscy"000000000
5."Szymusie"000000000
6."Obidowicze"000000000
7."Bereźniccy"000000000
8."Waraty"3112021257
9."Oprochy"11002-2512-7
10."Szpile"000000000
back to top