Tenis Kraków. Korty tenisowe w Krakowie – Sport Klub Kryspinów

Korty tenisowe nad jeziorem w Krakowie - JUŻ OTWARTE! Korty tenisowe nad jeziorem w Krakowie - JUŻ OTWARTE!

Liga tenisowa

GRUPA IA – ZAAWANSOWANA WYŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Michał Ślęzak28109184141147638
2.Mateusz Brózda2811717981157639
3.Rafał Jaworski2799181171054362
4.Grzegorz Krawczyk22961394100919
5.Michał Olchawa221061210297103-6
6.Daniel Maguński1583711-47387-14
7.Artur Kamień1482612-66374-11
8.Maciej Bylica115266052484
9.Michał Zienkiewicz1172411-76584-19
10.Bartosz Panek1080216-1449100-51
11.Piotr Jelonek770014-143888-50
12.Maciej Szewczyk4212201718-1
GRUPA IB – ZAAWANSOWANA WYŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Denis Finker27108175121116348
2.Bogusław Stachurski2610716881148826
3.Zbigniew Motak2597164121024161
4.Krzysztof Ptak228714410905634
5.Andrzej Bizoń211051112-18898-10
6.Wacław Ścibor1784990826220
7.Janusz Pliszka168489-17174-3
8.Grzegorz Olszowik1392414-105190-39
9.Tomasz Madaj1191216-1432100-68
10.Marcin Suzin861310-73660-24
11.Jacek Rojewski650110-91964-45
GRUPA IIA – ZAAWANSOWANA NIŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Tomasz Bereźnicki2598162141023369
2.Paweł Szymuś25116141131099811
3.Bartosz Wieczorek231061311298917
4.Dawid Towarnicki186612111663036
5.Dariusz Łysoń1884108272648
6.Bartosz Królikowski115365146433
7.Barbara Jewuła1171412-84875-27
8.Michał Drabik861210-82967-38
9.Wojciech Kusek861211-93071-41
10.Artur Falski622422302010
11.Mariola Jańczy64028-63157-26
12.Paweł Słotołowicz52133031247
13.Łukasz Ostasz22004-4524-19
GRUPA IIB – ZAAWANSOWANA NIŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Agata Szymuś17849907382-9
2.Jan Franaszek155510010611645
3.Piotr Nodżak1354826552530
4.Zbigniew Pietruczuk933606371720
5.Grzegorz Proskura933624362610
6.Maciej Romanowski85139-63362-29
7.Dimitr Svitsov861210-84068-28
8.Teresa Olechowska650110-92857-29
9.Mirosław Gawryluk43016-51232-20
10.Paweł Skwarczowski31120212210
GRUPA IIIA – ŚREDNIOZAAWANSOWANA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Mirosław Mamoń2287144101007228
2.Michał Kasprzyk19851165796118
3.Sabina Witek19851174817110
4.Jan Niechwiej186612012722250
5.Leszek Samel1783911-27689-13
6.Joanna Grabska-Chrząstowska1282414-105592-37
7.Agata Nodżak1171412-86182-21
8.Józef Korecki961311-84871-23
9.Piotr Nowak75128-63157-26
10.Agnieszka Marczyńska622413261214
GRUPA IIIB – ŚREDNIOZAAWANSOWANA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Krzysztof Lurka155510010612833
2.Maciej Franaszek15551019602040
3.Dorota Ślósarz115364244368
4.Teresa Związek115364245405
5.Magda Slotołowicz75129-72757-30
6.Justyna Czowicka63135-233276
7.Piotr Janik650110-92266-44
8.Jacek Sukiennik33016-51836-18
back to top