Tenis Kraków. Korty tenisowe w Krakowie – Sport Klub Kryspinów

Korty tenisowe nad jeziorem w Krakowie - JUŻ OTWARTE! Korty tenisowe nad jeziorem w Krakowie - JUŻ OTWARTE!

Liga tenisowa

GRUPA IA – ZAAWANSOWANA WYŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Michał Ślęzak1244826473215
2.Michał Olchawa104363340364
3.Mateusz Brózda94156-141347
4.Daniel Maguński63134-12934-5
5.Artur Kamień53124-229290
6.Grzegorz Krawczyk31121112120
7.Bartosz Panek22004-4624-18
8.Michał Zienkiewicz11002-21013-3
9.Rafał Jaworski000000000
10.Witold Dziurzyński000000000
11.Piotr Jelonek000000000
12.Maciej Szewczyk000000000
13.Maciej Bylica000000000
GRUPA IB – ZAAWANSOWANA WYŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Zbigniew Motak52132121129
2.Janusz Pliszka42122017152
3.Andrzej Bizoń4212201516-1
4.Bogusław Stachurski31121179-2
5.Tomasz Madaj11002-2412-8
6.Krzysztof Ptak000000000
7.Denis Finker000000000
8.Paweł Kusek000000000
9.Grzegorz Olszowik000000000
10.Jacek Rojewski000000000
11.Wacław Ścibor000000000
12.Marcin Suzin000000000
GRUPA IIA – ZAAWANSOWANA NIŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Paweł Szymuś1043624422517
2.Bartosz Królikowski73242231238
3.Dawid Towarnicki3112021275
4.Wojciech Kusek22004-4924-15
5.Dariusz Łysoń11002-2813-5
6.Barbara Jewuła11002-2212-10
7.Łukasz Ostasz000000000
8.Artur Falski000000000
9.Mariola Jańczy000000000
10.Bartosz Wieczorek000000000
11.Paweł Słotołowicz000000000
12.Michał Drabik000000000
13.Tomasz Bereźnicki000000000
GRUPA IIB – ZAAWANSOWANA NIŻSZA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Zbigniew Pietruczuk62240424915
2.Dimitr Svitsov53124-22131-10
3.Paweł Skwarczowski31120212210
4.Teresa Olechowska11002-2712-5
5.Agata Szymuś11002-2212-10
6.Piotr Prochownik000000000
7.Mirosław Gawryluk000000000
8.Jan Franaszek000000000
9.Maciej Romanowski000000000
10.Piotr Nodżak000000000
11.Jarosław Wiśniowski000000000
12.Grzegorz Proskura000000000
GRUPA IIIA – ŚREDNIOZAAWANSOWANA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Jan Niechwiej31120212210
2.Mirosław Mamoń3112111617-1
3.Sabina Witek32014-31928-9
4.Agata Nodżak000000000
5.Joanna Grabska-Chrząstowska000000000
6.Agnieszka Marczyńska000000000
7.Michał Kasprzyk000000000
8.Leszek Samel000000000
9.Marcin Warat000000000
10.Józef Korecki000000000
11.Piotr Nowak000000000
GRUPA IIIB – ŚREDNIOZAAWANSOWANA
MiejsceGraczPunktyRozegrane MeczeWygrane MeczeSety Wygrane (SW)Sety Przegrane (SP)Bilans SW/SPGemy Wygrane (GW)Gemy Przegrane (GP)Bilans GW/GP
1.Piotr Janik000000000
2.Jacek Sukiennik000000000
3.Mieczysław Marciniszyn000000000
4.Igor Budieiev000000000
5.Magda Slotołowicz000000000
6.Teresa Związek000000000
7.Zuza Łobodzińska000000000
8.Krzysztof Lurka000000000
9.Dorota Ślósarz000000000
10.Maciej Franaszek000000000
11.Justyna Czowicka000000000
back to top